My Best RPG

Forum serwera MTA !

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-07-21 13:40:43

MIKAEL
Administrator
Dołączył: 2015-07-21
Liczba postów: 14
Windows 7Chrome 43.0.2357.134

Rekrutacja do Los Santos Police Department !

Witajcie. Rekrutacja do LSPD właśnie została otwarta !  Podania piszemy w tym temacie, stosujemy się do wzoru:

Imię:
[b]Nick w grze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Czy zapoznałeś się z regulaminem LSPD ?:[/b]
[b]Coś o sobie:[/b]
[b]Dlaczego chcesz dołączyć do tej frakcji ?:[/b]
[b]Motywacja (opisz, dlaczego to Ty masz zostać wybrany):[/b]

Podania bez wzoru będą usuwane.

Offline

#2 2015-07-21 14:09:19

Bob
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-21
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 43.0.2357.134

Odp: Rekrutacja do Los Santos Police Department !

Imię:Damian
Nick w grze: _Bob_
Wiek:15
Czy zapoznałeś się z regulaminem LSPD ?:Tak.
Coś o sobie: Jestem normalnym graczem komputerowym potrafię siedzieć przed komputerem długo,jestem uczciwym graczem pomagam innym gdy nie dają sobie rady, gdy coś potrzebne  mogę się postarać wykonać.no cóż tu jeszcze lubię grac w piłkę nożną, myślę że to wystarczy nie będę was zanudzał.
Dlaczego chcesz dołączyć do tej frakcji ?:Ponieważ zawsze chciałem być w takiej Frakcji,lubię pościgi,patrole i wgl.
Motywacja (opisz, dlaczego to Ty masz zostać wybrany):Chciałbym dostać się do tej frakcji , nie jestem taki że się wywyższam że jestem np.Lepszy od kogoś. Bardzo mi na tym zależy.             
                                                                                                                                                                                                                                     Z Poważaniem - Bob

Offline

#3 2015-07-22 09:54:02

Kasjo
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-22
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 43.0.2357.134

Odp: Rekrutacja do Los Santos Police Department !

Imię:Damian
Nick w grze:Kasjo
Wiek:15
Czy zapoznałeś się z regulaminem LSPD ?: Tak
Coś o sobie:Lubię grać w Mta ,cs  i gry RPG, jeździć na rowerze i  chyba tyle .
Dlaczego chcesz dołączyć do tej frakcji ?:Lubię jak na serwerze panuje porządek i chciałbym go zaprowadzić [dblpt])
Motywacja (opisz, dlaczego to Ty masz zostać wybrany):Jestem spokojnym graczem i jestem raczej przyjazny , w niektórych sytuacjach wręcz za bardzo poważny , jestem też rozmowny (czasem może za bardzo ;p) . Jednym zdaniem:Chciałbym dołączyć do LSPD dlatego gdyż umiem zaprowadzać porządek i porozumiewywać się z graczami [dblpt])
Pozdrawiam Kasjo

Offline

#4 2015-07-29 13:56:04

Vlogis
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-29
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 44.0.2403.107

Odp: Rekrutacja do Los Santos Police Department !

Imię:Kamil
Nick w grze: Vlogis.
Wiek: 15
Czy zapoznałeś się z regulaminem LSPD ?: Tak.
Coś o sobie: Jestem normalnym graczem komputerowym jestem uczciwym graczem pomagam innym gdy nie dają sobie rady, gdy coś potrzebne  mogę się postarać wykonać myślę że to wystarczy.
Dlaczego chcesz dołączyć do tej frakcji: Ponieważ zawsze chciałem być w takiej frakcji i interesują mnie patrole i te sprawy .
Motywacja (opisz, dlaczego to Ty masz zostać wybrany): Ponieważ jestem uczciwym i pomocnym graczem na pewno nie siedział bym bez czynnie .

Proszę o pozytywne rozpatrzenie Vlogis .

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot